Rekondice a masáže

Jsem fyzioterapeutka nabízející cvičení, taping a konzultace pohybových problémů.

Těším se na Vaší návštěvu v ordinaci na Praze 3.


Správným pohybem, úpravou pracovního prostředí lze vyřešit nebo omezit daný pohybový problém. Anebo problémům předejít.
Uvolněním měkkých tkání, dechovou rehabilitací a pohybovou léčbou se rychleji dostanete zpět do dobré kondice.Metoda spočívající v lepení elastických bavlněných pásek, redukující bolesti, otoky i modřiny a sloužící k relaxaci namožených či natažených svalů, nebo k jejich podpoře při pohybu.

Terapie, kterou se aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčí zranění, zmírňují bolesti, stres a zlepšuje krevní oběh. Během masáže jsou používány kvalitní rostlinné oleje dle výběru klienta.

Masáž – dárek který udělá radost!

Stačí mi napsat nebo zavolat a připravím vám dárkový poukaz.

Dle dohody lze mimo jména zakomponovat i vlastní text.

Dárkový certifikát - ukázka

Vystudovala jsem magisterský obor Klinická kineziologie a kinezioterapie na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 2006 jsem pracovala ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, jako fyzioterapeutka na oddělení plastické chirurgie, podílela se na výuce studentů fyzioterapie 3. LF a 2. LF Univerzity Karlovy a na předatestační přípravě lékařů z oboru Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace. Nyní pracuji na rehabilitační klinice BARNA MEDICAL . Při své práci často využívám měkké a mobilizační techniky, cvičení podle Mojžíšové, cvičení podle McKenzie, prvky DNS a další.